Leden

20.1. Želiv Hotel Na Kocandě (+ VT Marvin, Tragedis)

Únor

10.2. Plzeň Pod Lampou (PVA, Leniwiec)
11.2. České Budějovice Velbloud (PVA, Pirates of the pubs)
24.2. Liberec Bedna (Totální nasazení, PVA, Pirates of the pubs)
25.2. Litvínov Ponorka (PVA, Pirates of the pubs)

Březen

11.3. Znojmo GoGo (+ Pirates of the Pubs)
17.3. Litoměřice Baronka (+ Dilemma in Cinemma)
23.3. Praha Vagon (+ Dilemma in Cinemma)
24.3. Pelhřimov (+ Pirates of the Pubs)
25.3. Pardubice Ponorka (+ Pirates, Tragedis)
30.3. Jaroměř Bastion (+ Horkýže Slýže)

Duben

14.4. Domažlice Death Magnetic (+ Dilemma in Cinemma)
15.4. Nový Bor Bar Čerňák (+ V.H.S., Osliz)
22.4. Číro fest Modrá Vopice Praha
26.4. České Budějovice Majáles Studentský klub Kampa

Květen

5.5. Liberec Azyl (+ Houba...)
13.5. Rokycany Majáles (+ Dilemma in Cinema...)

Červen

16.6. Votvírák
16.6. Horažďovice (+ Pirates of the Pubs)
17.6. Blatenskej fest
24.6. Slunovrat Benešov nad Ploučnicí

Červenec

1.7. JBC fest
8.7. Doupnice fest
29.7. FestNeFest Jaroměř

Srpen

5.8. Keltská noc
11.8. Rock fest Hronov
19.8. Motosraz Měděnec

Září

1.9. Punkáči Deťom Opatovce (Trenčín)
8.9. Jindřichův Hradec Lucky Pery Cocks in the Pubs Tour
9.9. Plasy u Plzně (+ Hentai Corporation, Cocotte Minute)
22.9. Třebíč Che Guevara Cocks in the Pubs Tour

Říjen

6.10. Jirkov U Kanára Cocks in the Pubs Tour
7.10. Ústí nad Labem Exil (+ Družba)
20.10. Neratovice Koupák (+ Rozšláplý kecky, Tamaron)
21.10. Vrchlabí Punkovej večírek
27.10. Lipt.Mikuláš Kolotočovo (+ Sitňan)
28.10. Žiar nad Hronom Piváreň Žiarčan (+ Sitňan)

Listopad

1.11. Praha Vagon (+ Dilemma in Cinema)
4.11. Děčín Zarabanda (+ Kromwell)
10.11. Liberec Bunkr (+ Sitňan...)
11.11. Litoměřice Baronka (+ Sitňan...)
24.11. Opařany Stará Pošta (Totální nasazení, Vision Days)
25.11. Rokycany U Pardála Cocks in the Pubs Tour

Prosinec

8.12. Štětí Beer Bar Cocks in tehe Pubs Tour
9.12. Poděbrady Boss Bar Cocks in the Pubs Tour
15.12. Teplice Rajče Cocks in the Pubs Tour
16.12. Jihlava Soul (Blank out, Žádnej stres...)

 

Leden

26.1. Jánské Lázně Relax Unpludged
27.1. Litoměřice Cloud (+ Totální nasazení)

Únor

16.2. Liberec Bedna Unpludged (+ Záviš, Falešný obvinění)
17.2. Pardubice Ponorka (+ Falešný obvinění)
23.2. České Budějovice Velbloud (+ Pirates of the Pubs)
24.2. Písek Papírák (+ Ruthy POP (D))

Březen

16.3. Teplice Knak (+ Detroit 442, Zero Zero)
22.3. Brno Melodka (+ ZNC)
24.3. Kralovice (+ Tři sestry)

Duben

13.4. Písek Pod Čarou (+ Charge 69 (F))
20.4. Praha Čírofest 22:00-22:45
21.4. Bielsko Biala Rude Boy Club (+ Leniwiec, DeLindows)

Květen

5.5. Azyl Liberec - rozlučka s Matějem
18.5. Zelesa fest
24.5. Praha Fatal 19 let Vyčůrat a spát
25.5. Motosraz Zábrodí u Červenýho Kostelce autokemp Brodský

Červen

8.6. Mohelnice Punk Heart Fest
9.6. Znojmo Pivní slavnosti 15:00
23.6. Openair Loučeň 1:30-2:30
29.6. JBC Fest

Červenec

20.7. Jeřmanice Slavnosti 21:00
20.7. Paranoir fest Mayapur Praha 00:10
21.7. Čwachták fest Třemošnice
21.7. Oleško fest

Srpen

4.8. Keltská noc Harrachov 14:05
4.8. Kozárovice Fotbalový turnaj 21:00
4.8. Farma Benice svatba 24:00
11.8. Horní Jiřetín Pouť 20:00
18.8. ZasTenRock Zásada
24.8. Slaný Valník 15:05
25.8. Ještě jeden fest Tachov

Září

1.9. Punkáči děťom Trenčín SK
7.9. Létofest Liberec letiště (Kabát, Chinaski, Wanastowy vjeci...)
22.9. Městské slavnosti Rokycany

Říjen

12.10. Praha U Vojáka
13.10. Bozkov u Semil (Tři sestry)
26.10. České Budějovice Velbloud (+ Budweis Drunken Bastards)

Listopad

10.11. Pardubice Pijurum fest
16.11. Jirkov U Kanára
17.11. Kladno 15 let FO
23.11. Liberec Bunkr Pogo Tour (SPS, E!E)
29.11. Praha Vagon (+ Dilemma i CInema)
30.11. Jaroměř Bastion (+ E!E)

Prosinec

1.12. Chrudim R klub (+ Znouzectnost)
15.12. Klatovy Falcon (+ Nízká úroveň, Fiasko)

 

Leden
24.1. Liberec Viadukt

Únor
13.2. Loučná Anšajba
20.2. Slaný RockPublica (+ZNC)
21.2. Harrachov Varšavjanka (+ E!E)

Březen
7.3. Praha Vagon (+ Volant)
13.3. Praha Žižkovská noc 23:55

Duben
10.4. Hradec Králové Striga
11.4. Litoměřice Baronka
17.4. Neratovice Koupák

Květen
1.5. Majáles Liberec
2.5. Praha Vopice Číro fest
16.5. Pevnost fest Josefov
29.5. Poličské Rockoupání

Červen
6.6. Dolní Bousov Bousov fest
20.6. Kunčice open air
20.6. Blatenský fest
26.6. Praha Letní Žižkovská noc
27.6. Votradov 23:00 (+Volant)

Červenec
4.7. Dolní Poustevna Čtverec
25.7. Kyjovský festiválek
31.7. Hlučín Štěrkovna

Srpen
7.8. Keltská noc – 13:20
8.8. Bigboš Křinice
22.8. Benešov nad Ploučnicí Sportovní den 21:00
29.8. Tlustofest 15:00

Září
5.9. Hodkovice Záskal fst (+Ovčie Kiahne, Backfist) 18:00
5.9. Banana fest Jablonec nad Nisou 20:00
24.9. Praha Vagon (+ Malá Bílá Vrána)
25.9. Písek Pod Čarou
27.9. October fest Pláně 13:30

Říjen
16.10. Most Metro klub (+ Topunky, Definitiviní ententýk, Skavare)
17.10. Poděbrady Boss Bar 21:00
17.10. Štětí Beer klub 23:30
23.10. Trutnov Kabinet

Listopad
16.11. Praha Na Slamníku
21.11. Chrudim R klub

Prosinec
4.12. Liberec Had (+ Vysoké napětí, VHS)
19.12. Pogec Vsetín (Vysoké napětí, Vision Days)

Březen

12.3. Mariánské Lázně Morrison (The Smokers)
18.3. Liberec Had (Pirates of the pub, Anča band)
19.3. Praha Žižkovská noc Orion
19.3. Náchod Bazzen (+ Dilemma in Cinema)

Duben

8.4. Chrudim R-Klub (+ Našrot)
16.4. Měrunice U Vorla (+ Dilemma)
22.4. Litoměřice Baronka (+ Houba)
28.4. České Budějovice - Čarodějnice

Květen

20.5. Kamýk nad Vltavou Zelesa fest

Červen

4.6. Všelibice moto fichtl sraz
11.3. Stařeč u Třebíče Revolution fest
18.6. Hrádecké Rockové Léto
24.6. Přeštěnice Open air
25.6. Jablonec nad Nisou Oko

Červenec


3.7. Magor fest
9.7. Doupnice fest
29.7. Benátská noc

Srpen

12.8. Žafest Lovosice
13.8. Horní Jiřetín pouť
26.8. Slaný Valník

Září

3.9. Liberec Frozen fest
3.9. Pivovar Rohozec (+ Ovčie Kiahne, Drobný za bůra)
3.9. Neratovice open air
9.9. Mariánské Lázně Láznění (+ Wohnout, Garage a Tony Ducháček)
30.9. Podmokly u Golčova Jeníkova (+ P.V.A.)

Říjen

14.10. Štětí Beer Bar OK tour
15.10. Vrchlabí Punkovej večírek
22.10. Výroční Koncert Liberec Bunkr
27.10. Praha Cross klub (+ Sex Deviants, A bude hůř)
28.10. Orasín Hospoda u Hellmuta (+ Ztráta času)
29.10. 15 let Cecek records PUNK den

Listopad

11.11. Jaroměř Bastion (+ Vision Days)
12.11. Blatná U Datla
25.11. Trutnov Kabinet OK tour

Prosinec

1.12. Praha Vagon OK tour
16.12. Česká Lípa Cascada OK tour
17.12. Neratovice Koupák (+ Sex Deviants...)

Leden
18.1. Louka u Litvínova
24.1. Poděbrady Boss bar

Únor
7.2. Harrachov Varšavjanka (+Delindows)
8.2. Szklarska Poreba Jazzgot (+Delindows)
28.2. Litoměřice Baronka

Březen
22.3. Praha Vagon
29.3. Liberec Člověk v tísni

Duben
4.4. Senica SK (+Zotrvačnosť, Vnitřní faktor)
5.4. Trnava SK (+Zotrvačnosť, Vnitřní faktor)
11.4. Chrudim R-klub
12.4. Písek Pod čarou

Květen
17.5. Hradec Králové Striga
23.5. Zelesa fest
24.5. Louny Formanka for all

Červen
21.6. Benešov nad Ploučnicí Městské slavnosti
27.6. Yanderov fest

Červenec
5.7. Magor fest Skalák
31.7. Sázava fest 15:20
31.8. Pod Parou 20:00

Srpen
2.8. Doupnice fest 16:00
2.8. Hostinné Porcinkule 21:00
3.8. Kytlice fest
8.8. Žafest Lovosice
8.8. Jiráskův Hronov
30.8. Tlustofest Tlustovousy
30.8. Babí léto Horažďovice

Září
27.9. Octoberfest Pláně 13:00
27.9. Praha Bohnice benefice

Listopad
7.11. Liberec Viadukt
21.11. Trutnov
22.11. Mariánské Lázně Morrison
28.11. PL Sosnowiec
29.11. Opava Jam

Prosinec
12.12. Česká Lípa Cascada
13.12. Neratovice Koupák

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde