Moc pěkný víkend máme za sebou. V pátek jsme zahajovali naše společné tour s Pirates of the pubs v Jindřichově hradci v Lucky Pery. Vzhledem k probíhajícím Pivním slavnostem jsme měli obavu o návštěvnost, ale nakonec se klubík příjemně zaplnil. Byl to náš první poprázdninový vnitřní koncert a myslím, že jsme si ho všichni parádně užili.Jako první navodila komorní atmosféru folková umělkyně Pensée, abysme po ní začali dělat konečně pořádnej rámus my. Pan zvukař vypadal mírně zmateně, jako by nevěděl, kterej kabel mu kam vede a asi to mělo vliv na výslednej zvuk. A to nejenom náš, ale i Pirátů. Ale co, hlavně, že byl večírek. Zahráli jsme poprvé naživo naší novinku Tak si tady žijem a neskromně si myslím, že jsme jí ani moc nepokazili.

V sobotu jsme vyrazili do Plas, což je skoro tak daleko jako do Hradce. Při příjezdu nás vítal nervózní organizátor Standa a areál knížecího pivovaru zel prázdnotou. My byli tentokrát v klidu, protože jsme si alibisticky řekli, že návštěvnost tentokrát nestojí na nás. Byl to náš poslední letošní open air s parádním zvukem a světlama. A i sem nakonec našlo cestu pár jedinců. Takže děkujeme za potlesk. Moc.

Další koncertní víkend nás čeká za 14 dní, v pátek Třebíči v Klubu CheGuevara druhá zastávka našeho tour a v sobotu Brno Eleven. Těšíme se.

Jo a už jste viděli náš poslední klip? PADOUCH NEBO HRDINA

Máte-li neodolatelnou potřebu nás kontaktovat,
učiňte tak na emailu: kohout_plasi@seznam.cz