Březen
21.3. Děčín Propast (+Jaksi Taksi…)
28.3. Hradec Králové El Diablo (+ Zóna A…)
29.3. Žatec Lidový dům (+Spínací špendlík…)

Duben
4.4. Jablonec Panzer Bar (+Heebie Jeebie, Partyzáni feat j.s.f.l. Ajtakrajta…)
5.4. Nymburk Hospoda U Holečků
11.4. Ústí n/Labem Metro Klub Nemadema fest (+Hush…)
18.4 Strakonice Kashe (+N.V.Ú., Speichelbroisse)
30.4. Helvíkovice u Žamberka Čarodějnice U Krtka (+Mizantrop…)

Květen
2.5. Jablonec nad Nisou Výstaviště (+Totální nasazení, Šanov1…)
8.5. Liberec Golet (+ Jaksi Taksi, Wojtyla)
16.5. Dobřív u Rokycan křest CD Sex Deviants (+Volant, Řetězová reakce, La group)
23.5. Brandýs nad Labem Hopsa hejsa(+ III sestry revival banda, Buty,…)
31.5. Rumburk (+ III sestry revival banda…)

Červen
6. 6. Pardubice Ponorka (+Jaksi taksi)
13.6. Nová Paka Mantra (+Inkogruence, Vo tom až potom, Veselí koníci)
21.6. Lovosice Altros fest (Franta Sahula, Houba, Hush, Krleš…)
27.6. Praha Modrá Vopice (+N.V.Ú, Totální nasazení, Zóna A…)
28.6. Litvínov Fest na hřišti (No feeling, Sputnik…)

Červenec
4.7. Brněnec fest (+N.V.Ú, Totální nasazení, Vision days…)
5.7. Magor fest Prostřední Vydří Jindř. Hradec (+ A bude hůř, Magor Jirous, Sex Deviants,III sestry …)
11.7. Opava Aqua club (+ Proti směru, Vysoké napětí)
12.7. Vsetín Pukový pogec III (+Vysoký napětí, Totální nasazení, Vision days…)
25.7. Benátská noc 16:00 (+Horkýže slíže, Volant, Iné kafé…)
26.7. Záboří u CB (+ Piknik, Přírodní produkt, Sicherheits…)

Srpen
1.8 Svojšice Antifest (Exploited, S.P.S., Telex…)
8.8 Kunčický kravál Kunčice (+Totální nasazení, Němá barikáda…)
9.8 Keltská noc (III. Sestry, Krucüpüsk, Mňága a žďorp…)
29.8 Most Čajovna (+ Spínací špendlík)
30.8 Slaný Valník 10:00 (+Totální nasazení, Mňága a ždorp, Wohnout, Už jsme doma…)
30.8 Kladno Klub 19 21:00 (+ UPV, Vysoké napětí…)

Září
6.9. Broumov Dětské hřiště 20:00 (+ Bratrstvo kočičí pracky…)
6.9. Helvíkovice U Krtka Štěpánovy narozeniny 01:30 (+ Ucházím, VIR…)
13.9. Vrskmaň u CV Open air (+ Model 77, Ztráta času…)
13.9. Nesuchyně u Rakovníka (Totální nasazení, Bukvice…)
19.9. Rožnov pod Radhoštěm Vrah klub (VIR)
20.9. Vsetín Pod klenbou (+ Nepičuj a hrej, Větrák)
26.9. Praha Rockový parník (+Bobr chutná dvakrát…)

Říjen
3.10. Liberec Casta Club (+Volant, Houba, Mrkwísat)
4. 10. Žatec (+Houba, Volant)
17.10. Mikulášovice u Rumburka Koncert pro Tibet V. (+ Model 77, Toxic people…)
18.10. Kopřivnice Nora klub (+Vysoké napětí…)
24.10. Brandýs nad Labem Biák (+Gin)
31.10. Strašice Koupák (+ Dva v jednom)

Listopad
1.11. Praha Klamovka (+ Jablko sváru, Masová směs)
14.11. Teplice Podletná (+Volant)
15.11. Moravská Třebová Zappa klub (+Totální nasazení)
28.11. Jánské Lázně (+ Totální nasazení)
29.11. Litoměřice Klakson (+ Spínací špendlík, Vnitřní faktor)

Prosinec
6.12. Hořovice Labe (+ Sex Deviants, Red Carpet)
13.12. České Budějovice (+ Spínací špendlík, Exni!to, Diskriminace, Alarm)
19.12. Jablonec nad Nisou (+ Divoký astma, Bobr chutná 2x, Chvostoskok)
20.12. Ústí nad Labem Metro (+ Jaksi taksi…)

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain