Po návratu z dovolené jsme si vyrazili do Jeřmanic na obecní slavnosti. To bylo 23.7. slunce už zapadalo, my hráli ve stínu, pivo bylo dobré. Po nás kontrastně Těla. Následně 29.7. jsme jeli do Baronky v Litoměřicích na narozeninovou párty Provina a Džovorky. Bylo to milé, skvělé, vyčerpávající. Děkujeme, rádi zase dojedeme. V sobotu 30.7. Pod Parou. Jeden z nejznámějších punkových festů u nás. I když trochu ztrácí dech, přesto jsme rádi, že to organizátor nevzdává a tlačí to dál. My si na nic stěžovat nemůžeme, přes lehký odpor jsme do areálu dokonce protlačili i náš doprovod, potkali mraky kamarádů a známých, takže taky díky.

No a co dál? Nás čeká v srpnu Valník Slaný, v pátek 19.8. někdy v odpoledních hodinách, no však víte, jak jak loni organizátoři mile představili naší kapelu: Nikdy nepatřili ke špičce, ale hrají co je baví. Odvděčili jsme se jim Covidem. Jsem zvědav, jak nás představí letos ;-). Pak v sobotu večer do Měděnce na motosraz, s námi pak třeba Ztráta času nebo Dořady!

No ještě jedna akce nečekaně na srpen přiletěla, EkoPunk fest u Polských bratů v Lešně, kousek od nás za Frýdlantem. Tak tam se taky těšíme.

Máte-li neodolatelnou potřebu nás kontaktovat,
učiňte tak na emailu: kohout_plasi@seznam.cz