Leden
16.1. Vlachovo Březí Bar Na Dolejší (+ Ucházím, Dezinfekce, Grind)
17.1. Ostrava (+ Proti směru, Degradace…)
23.1. Jaroměř Bastion (+Rizikové pracoviště, Uffohorn)
24.1. Nové Ouholice u Kralup (+ SPS, Zeměžluč, Spínací špendlík…)

Únor
13.2. Jablonec nad Nisou Výstaviště (+ SPS, Vision Days)
21.2. Chlumec nad Cidlinou Punk session (+ N.V.Ú, Zeměžluč…)
27.2. Kladno U Konvaliků (+Vnitřní Faktor, U.P.V, S.N.A.D..…)
28.2. Opava (+ Houba, Proti směru…)

Březen
11.3. Praha klub Cross (+ The Fialky…)
12.3. Louny (+Houba, Sex Deviants)
19.3. Uherské Hradiště Mír (+Houba, Sex Deviants, Vysoké napětí)
20.3. Zábřeh na Moravě (+Punk Floyd, His Another fall…)
27.3. Otrokovice Hospoda U Lacigů (+Vysoké napětí, Togra…)

Duben
9.4. Přelouč Cosa Nostra (+ Houba…)
10.4. Helvíkovice u Žamberka (+ Bobr chutná 2x…)
16.4. Žďár nad Sázavou Batyskaf (+Houba, Šanov1…)
17.4. Frýdek Místek Stoun (+ Volant, Aqua silentia, Vysoké napětí)

Květen
7.5. Liberec Casta club (+ Houba, Sex Deviants, Bobr chutná 2x)
8.5. Rumburk (+Spínací špendlík, Sex Deviants)
21.5. České Budějovice MO-DO (+ Piknik, Houba, Ztráta času)
22.5. Jílovice (+ E!E, Exnito!, Nohamanazemi)
28.5. Přerov Šuplík (+ Punk Floid, Bessar Ungass)
29.5. Martin SK po 16.hod (+Zeměžluč, S.P.S., Davová Psychóza, Odpad, Načo názov…)
29.5. Havlíčkův Brod Vagón Mega punk fest po půlnoci (+Houba, Totální nasazení, N.V.U, Volant.…)

Červen
5.6. Jablonec Rampa (+ Drobný za bůra, Heebie Jeebies)
11.6. Nesuchyně u Rakovníka Banán fest (+ Golůb javani, Jablko sváru, Sex Deviants…)
12.6. Zruč nad Sázavou pod zámkem
25.6. Plzeň Pod Lampou(+ Pod stolem, The Mordor’s Crazyhorses Gang)
26.6. Ústí nad Orlicí Černovír Burkynafasofest (+ In public ill, Gauneři, S.A.S., Existence nové doby, End…)
30.6. Praha Modrá Vopice fest (+Totální nasazení, N.V.Ú, Konflikt…)

Červenec
2.7. Vrskmaň u CV Open Agro Air (+ Spínací špendlík, Ztráta času, Piknik…)
4.7. Prostřední Vydří Magorfest (+Sex Deviants…)
9.7. Police u Moravských Budějovic (+ Jaksi Taksi, Houba…)
16.7. Strašice Koupák Open Air 13:00 (+ Sex Deviants, ZNC, Jaksi Taksi, N.V.U.,Našrot…)
17.7. Dobrohošť Punk Island Slovensko (+ Konflikt, S.P.S., …)
17.7. Písková Lhota u Poděbrad Sokolovna (+ Šanov)
24.7. Vsetín Punkový pogec (+ Vysoké napětí, Punk Floid, Aqua Silentia, Bessar Ungass, Sitňan, Tichá náklonnost…)
30.7. Horní Jiřetín KD (+ Spínací špendlík, Vysoké napětí, O.T.S.)
31.7. Třebíz Vykrávy fest (+ S.N.A.D., Vnitřní faktor, Punk Floid…)

Srpen
21.8. Moravská Třebová fest Pod Parou (+ Totální nasazení…)

Září
4.9. hrad Mladá Boleslav (+ Veselí Koníci…)
7.9. Praha Vagón (+A bude hůř)
10.9. Hodonín (+ Spínací špendlík…)
11.9. Jeseník (+ Tleskač, Proti směru…)
17.9. Vlachovo Březí (+ Ucházím, ExniTo, Vystrašená straka…)
18.9. Velvary nádraží (+ Ekzit, Za minutu 12)
24.9. Žatec Baterka (+Spínací špendlík)
25.9. Praha Modrá Vopice Boneflyer Punk Fest No.II (+ N.V.Ú., VT Marvin, Vyčůrat a spát, Zvláštný škola, Punk Floid, Destyl…)

Říjen
8.10. Strakonice (+ Takschachilla, Deep Inside)
9.10. Most Pueblo ex Čajovna (+ Houba, Spínací špendlík, Sex Deviants)
15.10. Osek Jakina (+ Selfish, Podivná formace)
16.10. Havlíčkův Brod MC Vagon (+ Totální nasazení, Spínací špendlík…)
22.10. Rakovník Letiště (+Sex Deviants, Spínací špendlík)
23.10. Litoměřice Klaxcon (+ Spínací špendlík, The Fialky)

Listopad
12.11. Jánské Lázně (+ Totální nasazení)
19.11. Děčín Black Shadows (+ N.V.Ú., Spínací špendlík…)
19.11. Liberec Casta (+ Totální nasazení, Punk Floid)
26.11. Praha Mlejn (+ Spínací špendlík, Jablko sváru)
27.11. Skrýchov u Opařan (+ S.P.S….)

Prosinec
11.12. Dolní Podluží (+ N.V.Ú., Tleskač…)
17.12. Náchod (+ Delindows Band PL)
18.12. Jablonec Rampa (+ Delindows Band PL)

„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain