Leden
21.1. Lhenice u Prachatic Sokolovna (+ H.U.S.A, Stopy v písku, Ukradená straka)
22.1. Kralupy n./Vltavou (+ Houba, Družba, Ilegality, Spínací špendlík, Aqua silentia…)

Únor
11.2. Praha Rock Cafe (+ Totální nasazení, Volant)
12.2. Jablonec nad Nisou Rampa (+ Heebie Jeebies…)

Březen
11.3. Třebíč Lihovar (+ Ilegality, Vysoké napětí..)
12.3. Vsetín Pod klenbou (+Vysoké napětí…)
25.3. Praha Mlejn (+ Spínací špendlík, Masová směs)

Duben
16.4. Rakovník Letiště narozeniny (+ Goldblade…)
22.4. Rumburk (+ Zeměžluč, Houba…)
23.4. Říčany u Prahy (+ Houba, Jablko sváru…)
23.4. Dobříš Dobříšský Riot (+ The Fialky…)
30.4. Plzeň Majáles (+ S.A.S, Pod stolem….)

Květen
6.5. Polsko Chorzóv (+ Delindows Band…)
7.5. Polsko Warszawa (+ Delindows Band…)
13.5. Teplice Božák (+ Sex Deviants…)
14.5. Chvaleč u Trutnova (+ Benjaming Band, N.V.Ú., Totální nasazení…)
15.5. Kamýk nad Vltavou Zelesa fest (+Bobr chutná 2x, The Fialky…)
20.5. Liberec Casta (+ Zeměžluč, ExniTo)
21.5. Most Za vraty (+ Punk Floid, Sex Deviants…)
28.5. Lhenice u Prachatic (+ Totální nasazení. Družba…)

Červen
10.06. Montpellier France Tour 05 (+)
11.06. Cabrespine (festival) France Tour 05 (+)
14.06. Ordiarp France Tour 05 (+)
15.06. Uretxa Spain France Tour 05
17.06. St foy la grande (festival) France Tour 05 (+)
19.06. Grezillé France Tour 05 (+)
21.06. Hennebont France Tour 05 (+)
23.06. Guimgamp France Tour 05 (+)
24.06. Hillion France Tour 05 (+)
25.06. St hilaire du harcouet France Tour 05 (+)
26.06. Rouen France Tour 05 (+)
27.06. Amiens France Tour 05 (+)
29.06. Calais France Tour 05 (+)
30.06. Vallenicienes France Tour 05

Červenec
01.07. Dunkerque France Tour 05 (+)
02.07. Lille France Tour 05 (+)
03.07. Paris France Tour 05 (+)

Srpen
5.-6.8. Antifest (+ N.V.Ú. …)
13.8. Keltská noc (+ III. Sestry…)
13.8. Most Za Vraty 10. let Malomocnost Prázdnoty
18.-21.8. Trutnov open air

Září
3.9. Jablonec nad Nisou Kurnik fest (+ N.V.Ú., Totální nasazení, Houba…)
9.9. Opava Aqualung (+ Delindows…)
10.9. Zábřeh na Rafandě (+ Punk Floid…)
23.9. Praha Modrá Vopice fest
24.9. Skrýchov u Opařan-KD Punk Fest (+Spínací Špendlík, Ilegality(SK), Načo Názov(SK), Leniwiec(PL), Gauneři, Tass, A Bude Hůř, P.S., Zpraku!)

Říjen
15.10. Vrchlabí (+Benjaming Band, Spínací špendlík)
22.10. Ústí nad Labem 10 let Houby (+ Houba, Volant, Sex Deviants…)

Listopad
5.11. Frýdek Místek Sokolík (+Malomocnost prázdnoty, Red Insect, Public Scandal, Excitace)
18.11. Liberec K.Ú.D. (+ Benjaming Band, In public Ill, VHS)
19.11. Praha Abaton 15 let Totálního nasazení

Prosinec
16.12. Hradec Králové (+ N.V.Ú., Nátěrová hmota…)
17.12. Jablonec nad Nisou (+ Werglův Pjos, Nepřijatý hovor)

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich