Březen

12.3. Mariánské Lázně Morrison (The Smokers)
18.3. Liberec Had (Pirates of the pub, Anča band)
19.3. Praha Žižkovská noc Orion
19.3. Náchod Bazzen (+ Dilemma in Cinema)

Duben

8.4. Chrudim R-Klub (+ Našrot)
16.4. Měrunice U Vorla (+ Dilemma)
22.4. Litoměřice Baronka (+ Houba)
28.4. České Budějovice - Čarodějnice

Květen

20.5. Kamýk nad Vltavou Zelesa fest

Červen

4.6. Všelibice moto fichtl sraz
11.3. Stařeč u Třebíče Revolution fest
18.6. Hrádecké Rockové Léto
24.6. Přeštěnice Open air
25.6. Jablonec nad Nisou Oko

Červenec


3.7. Magor fest
9.7. Doupnice fest
29.7. Benátská noc

Srpen

12.8. Žafest Lovosice
13.8. Horní Jiřetín pouť
26.8. Slaný Valník

Září

3.9. Liberec Frozen fest
3.9. Pivovar Rohozec (+ Ovčie Kiahne, Drobný za bůra)
3.9. Neratovice open air
9.9. Mariánské Lázně Láznění (+ Wohnout, Garage a Tony Ducháček)
30.9. Podmokly u Golčova Jeníkova (+ P.V.A.)

Říjen

14.10. Štětí Beer Bar OK tour
15.10. Vrchlabí Punkovej večírek
22.10. Výroční Koncert Liberec Bunkr
27.10. Praha Cross klub (+ Sex Deviants, A bude hůř)
28.10. Orasín Hospoda u Hellmuta (+ Ztráta času)
29.10. 15 let Cecek records PUNK den

Listopad

11.11. Jaroměř Bastion (+ Vision Days)
12.11. Blatná U Datla
25.11. Trutnov Kabinet OK tour

Prosinec

1.12. Praha Vagon OK tour
16.12. Česká Lípa Cascada OK tour
17.12. Neratovice Koupák (+ Sex Deviants...)

Leden
24.1. Liberec Viadukt

Únor
13.2. Loučná Anšajba
20.2. Slaný RockPublica (+ZNC)
21.2. Harrachov Varšavjanka (+ E!E)

Březen
7.3. Praha Vagon (+ Volant)
13.3. Praha Žižkovská noc 23:55

Duben
10.4. Hradec Králové Striga
11.4. Litoměřice Baronka
17.4. Neratovice Koupák

Květen
1.5. Majáles Liberec
2.5. Praha Vopice Číro fest
16.5. Pevnost fest Josefov
29.5. Poličské Rockoupání

Červen
6.6. Dolní Bousov Bousov fest
20.6. Kunčice open air
20.6. Blatenský fest
26.6. Praha Letní Žižkovská noc
27.6. Votradov 23:00 (+Volant)

Červenec
4.7. Dolní Poustevna Čtverec
25.7. Kyjovský festiválek
31.7. Hlučín Štěrkovna

Srpen
7.8. Keltská noc – 13:20
8.8. Bigboš Křinice
22.8. Benešov nad Ploučnicí Sportovní den 21:00
29.8. Tlustofest 15:00

Září
5.9. Hodkovice Záskal fst (+Ovčie Kiahne, Backfist) 18:00
5.9. Banana fest Jablonec nad Nisou 20:00
24.9. Praha Vagon (+ Malá Bílá Vrána)
25.9. Písek Pod Čarou
27.9. October fest Pláně 13:30

Říjen
16.10. Most Metro klub (+ Topunky, Definitiviní ententýk, Skavare)
17.10. Poděbrady Boss Bar 21:00
17.10. Štětí Beer klub 23:30
23.10. Trutnov Kabinet

Listopad
16.11. Praha Na Slamníku
21.11. Chrudim R klub

Prosinec
4.12. Liberec Had (+ Vysoké napětí, VHS)
19.12. Pogec Vsetín (Vysoké napětí, Vision Days)

Leden
18.1. Louka u Litvínova
24.1. Poděbrady Boss bar

Únor
7.2. Harrachov Varšavjanka (+Delindows)
8.2. Szklarska Poreba Jazzgot (+Delindows)
28.2. Litoměřice Baronka

Březen
22.3. Praha Vagon
29.3. Liberec Člověk v tísni

Duben
4.4. Senica SK (+Zotrvačnosť, Vnitřní faktor)
5.4. Trnava SK (+Zotrvačnosť, Vnitřní faktor)
11.4. Chrudim R-klub
12.4. Písek Pod čarou

Květen
17.5. Hradec Králové Striga
23.5. Zelesa fest
24.5. Louny Formanka for all

Červen
21.6. Benešov nad Ploučnicí Městské slavnosti
27.6. Yanderov fest

Červenec
5.7. Magor fest Skalák
31.7. Sázava fest 15:20
31.8. Pod Parou 20:00

Srpen
2.8. Doupnice fest 16:00
2.8. Hostinné Porcinkule 21:00
3.8. Kytlice fest
8.8. Žafest Lovosice
8.8. Jiráskův Hronov
30.8. Tlustofest Tlustovousy
30.8. Babí léto Horažďovice

Září
27.9. Octoberfest Pláně 13:00
27.9. Praha Bohnice benefice

Listopad
7.11. Liberec Viadukt
21.11. Trutnov
22.11. Mariánské Lázně Morrison
28.11. PL Sosnowiec
29.11. Opava Jam

Prosinec
12.12. Česká Lípa Cascada
13.12. Neratovice Koupák

Únor
8.2. Sklářská Poreba Jazzgot (+ Delindows...)
22.2. Rokytnice Kino (+ Spínací špendlík, Teritorrium)

Březen
1.3. Jaroměř Bastion (+ Dukla vozovna)
2.3. Litoměřice Baronka (+ Funkce šroubu)
15.3. Jablonec Rampa ZNC tour
27.3. Plzeň Pod lampou ZNC tour
28.3. Praha Vagon ZNC tour
29.3. Karlovy Vary Slash klub ZNC tour

Duben
4.4. Brno Melodka ZNC tour
5.4. Moravská Třebová Duku Duku  ZNC tour
6.4. Litvínov Ponorka (+ P.V.A.)
19.4. Mariánské Lázně Morrison ZNC tour
20.4. Slaný RockPUBlicA

Květen
24.5. Poličské rockoupání

Červen
7.6. Chrastavské slavnosti

Červenec
13.7. Přeštěnice Open Air 16:15-17:00
13.7. Slaný RockPublica Open Air 21:00-21:45
13.7. Kladno Auto Da Fé 23:15-24:00
27.7. Benátská noc

Srpen
3.8. Štěrkovna Hlučín
10.8. Mimofest Ledeč nad Sázavou
17.8. Altrosfest Lovosice 16:00

Září
12.9. Praha Vagon
13.9. Olomouc S Cube (+ Dukla Vozovna...)
14.9. Doupnice fest (+ Dukla Vozovna...)
27.9. Nová Paka
28.9. Oktober fest Pláně Liberec
28.9. Česká Lípa Cascada
29.9.  Mělník Vinobraní

Říjen
19.10 Vrchlabí (+ V.H.S. ...)
26.10. Horažďovice (+P.V.A....)
27.10. Domažlice Death Magnetic

Listopad
16.11. Liberec Viadukt LBC music
21.11. Praha ExChmelnice
22.11. Opava Jam (+Spínací špendlík, Vysoké napětí)
23.11. Vsetín Vega (+Spínací špendlík, Vysoké napětí)

Prosinec
14.12. Neratovice Na Koupelně

Leden

13.1. Pec pod Sněžkou

14.1. Szklarska Poreba

Únor

11.2. Česká Lípa Progres (+ZNC...)

Březen

10.3. Litoměřice Baronka (+ A bude hůř)

16.3. Děčín S klub (+ S klub...)

17.3. Kostelec nad Černými lesy Barrák

31.3. Krouna ZNC, N.V.Ú., TN

Duben

12.4. Praha ples FF UK

13.4. Liberec Vlak (+Volant, Nežfaleš, Sklap)

14.4. Neratovice Koupelna (+ Pangast)

20.4. Olomouc Mitril (+PVA, Primitive Core)

21.4. Pardubice Žlutý pes (+ Volant...)

Květen

4.5. Majáles Hlučín

19.5. Lánov (+ Driák,Výprodej Zeber, Cémur Šámur)

19.5. Josefov Pevnost fest (+Olympic, Chinaski, sto zvířat...) - Kafka

26.5. Huzová u Olomouce (+Another Chance, Session, No Respond!, Rachot Petky) - Kafka

Červen

14.6. JamRock 16:30

15.6. Votvírák 17:30

16.6. Blatenský fest Blatná 14:35

16.6. Mysteria Bořeň fest Bílina (+Sepultura...) 18:40 - Zrůsťák

16.6. 32. Birthday punx (Mišák je zase o rok starší!!) (+ Nothing to Me, Normals?!, Vhs)

23.6. Hrádecké rockové léto (+ Krücpusk, Těla, Baumaxa...) 23:00

28.6. Zakoule fest Modrá Vopice 16:00

29.6. Basinfirefest Spálené Poříčí (+Children of bodom hate, Destruction, Apocaliptica...)

30.6. Kunčice u Vrchlabí 13:30

Červenec

6.7. Tarock Tachov

7.7. Koupák Strašice 16:00

7.7. Magorovo vydří u Skaláka 23:00

21.7. Žlutice u KV Yellow town rock

Srpen

3.8. Pod Parou Moravská Třebová cca 17 hod

10.8. Keltská noc 13:30 – 14:30

10.8. Kunčický Kravál 18:30 – 19:45

10.8. Jiráskův Hronov 23:00 – 24:00

11.8. DřetFest

25.8. Trnkobraní Vizovice 17:00

25.8. Vrchlabí Kačák křes CD V.H.S. 23:00 (+ N.V.Ú., Spínací špendlík, V.H.S., Driák, Levák Bob)

Září

1.9. Hamry u Jablonce nad Nisou (John Silver, Street´n´banana, Vevývoji)

15.9. Měrunice (+ Legalizace, Flaška Visočini, Patheroye Roye, Five Sins)

28.9 Brno Vegalite (+ Vysoké Napětí, Peach US)

29.9. Vyškov B29 (+Vysoké Napětí)

Říjen

12.10. Plzeň Pod Lampou (+PVA...)

13.10. Domažlice Death Magnetic (+ Rybičky 48)

19.10. Mariánské Lázně Morrison

26.10. Liberec Had (+ Heebie Jebies, Sex Deviants)

27.10. Karlovy Vary Slash (+ Špuntquaně)

Listopad

9.10. Třebíč RC Peklo

Prosinec

14.12. Opava Jam

15.12. Neratovice Koupák (+ Sex Deviants...)

Leden

15.1. Zděřina (+Fastfood Orchestra...)

20.1. Praha Matrix (+ZNN, Bankrupt (hu), Falešný obvinění)

21.1. Liberec Had (+Heebie Jeebies, Sex Deviants, V.H.S.)

22.1. Teplice Božák (+ZNN, Bankrupt (hu)...)

Únor

4.2. Olomouc S-klub

5.2. Opava Jam (+Dukla vozovna...)

18.2. Děčín S klub (+Sklap...)

19.2. Litvínov Ponorka (+Nežfaleš...)

Březen

4.3. Česká Lípa Progres

5.3. Neratovice Koupák

11.3. Zlín U Tetoura

12.3. Žďár nad Sázavou Batyskaf

19.3. Liberec Casta festival Jeden svět 21:00

Duben

22.4. Strašice PDA (+ Sex Deviants, Los Pedofilos)

Květen

7.5. Lomnice nad Popelkou (+ Volant)

13.5. Litoměřice Baronka benefice pro Světlušku

14.5. Jaroměř Bastion

Červen

17.6. Against the stream Nekoř 19:00

18.6. Útulek fest Ústí nad Labem 00:20-00:50

Červenec

2.7. Brněnec fest

8.-9.7. Kokrhel fest II Val u Dobrušky

30.7. Chvalečská noc

Srpen

12.8. Keltská noc 12:35 – 13:25

18.-21.8. Trutnov open air – bude upřesněn termín (spíš uvidíme...)

24.8. Casting Skutečná liga – 12:30, příjezd 11:30

26.8. Valník Slaný 13:00

27.8. Rokytnice 22:00

28.8. Fest na kopečku Mladá Boleslav

Září

10.9. Brno Melodka

Říjen

15.10. Mariánské Lázně Morrison

28.10. Kytlice

29.10. Vrchlabí

Listopad

4.11. Karlovy Vary Slash klub

5.11. Praha Vagón

17.11. Ostrava – natáčení profilu

19.11. Liberec Vlak Liberecký portál

Prosinec

3.12. Písek Pod Čarou (+ Spínací špendlík...)

08.01. Děčín S klub (+Cokoliv, Debaras, Zakázaný ovoce, S klub)
29.01. Louny Gettiton (+Sex Deviants, Falešný obvinění)
30.01. Krouna, Sokolovna (+Dukla vozovna)
.
Únor
.
Březen
12.03. Buštěhrad U Bečvářů (+Falešný obvinění, V.H.S….)
26.03. Česká Třebová Modrý Trpaslík Ska core party (+Coarse grain, Insidenoise, Los Candelabros, E.D.A.E.)
27.03. Neratovice Koupák (+Pangas…)
.
Duben
02.04. Krupka u Teplic (+)
03.04. Potštejn Rockové vítání léta (+Rádio Jerevan…)
16.04. Liberec Had (+Dukla vozovna, Spínací špendlík, Sklap)
17.04. Litoměřice Baronka (+Dukla vozovna, Spínací špendlík)
.
Květen
15.05. Kralupy nad Vltavou Na Baráčku (+Spínací špendlík, Sociální teror, Self sacrifice)
29.05. Česká Kamenice Nádraží (+budou)
.
Červen
17.06. Praha Modrá vopice – ZOO fest (+Medvěd 009, Sto zvířat, Doga…)
18.06. Podečely fest (+Falešný obvinění, RV4, Pipes and pints, Funkce šroubu…)
.
Červenec
02.07. Nový Jičín Penzion Na skalkách (+Nátěrová hmota…)
03.07. Magor fest u Skaláka (+Dáša Vokatá, A bude hůř, MCH band…)
16.07. Kokrhel fest Val u Dobrušky (+N.V.Ú., V.H.S., Benjaming band, Konflikt, S.P.S., Spínací špendlík…)
17.07. Rock trencle Hejtmánkovice (+Laura a její tygři, Heebie Jeebies, Pražský výběr revival…)
17.07. Alkofest Horní Kalná (+V.H.S., Spínací špendlík…)
24.07. Pumkáči děťom Piešťany (+hafo kapel)
31.07. Rohál fest Prusinovice (+S.P.S., Benjaming band, Volant, N.V.Ú, Punk Floid…)
.
Srpen
14.08. Kryry Letní kino (+The dioptrie, Marná snaha, Červená remoska)
20.08. Pod parou Moravská Třebová (+hafo kapel)
27.08. Rock na konci léta amfiteátr (+Leniwiec…)
28.08. Rožnov pod Radhoštěm Mim fest (+)
.
Září
10.09. Mladá Boleslav U turn (+Zničehonic, V.H.S.)
24.09. Strakonice Křemelka (+Zničehonic…)
25.09. Harrachov Blue Cafe (+VHS, VeVývoji, Paralen-i-ibalgin, Look-out!)
.
Říjen
01.10. Hradec Králové Country club Lucie (+Spínací špendlík, Dukla Vozovna, V.H.S.)
02.10. Vimperk Zlatá Hvězda (+Jaksi Taksi…)
20.10. Praha XT3 (+Zničehonic…)
27.10. Brno CZ/SK tour (+Vision Days…)
28.10. Trnava CZ/SK tour (+Zotrwačnosť…)
29.10. Košice Colloseum CZ/SK tour (+…)
30.10. Martin Kocka klub CZ/SK tour (+Ilegality, Werglův pjos, Pivnica)
.
Listopad
.
Prosinec
11.12. Plzeň Neutral (+Genetická chyba)
17.12. Senica (+Odpad)
18.12. Půchov (+Odpad, Dimenzia X…)

Leden
17.1. Praha Bondybar Holešovice (+ Falešný obvinění)
30.1. Praha Strahov 007 Emergenza
.
Únor
7.2. Slaný Zimní Invalidní festival (+ In public ill, Zakázaný ovoce, SNAD, Totální nasazení, Bezvědomí, Ztráta času)
.
Březen
20.3. Hronov Music for Tibet KD (Heebie Jeebies…)
21.3. Mladá Boleslav (+ Spínací špendlík, Veselí koníci)
.
Duben
10.4. Jánské Lázně (+N.V.Ú., V.H.S.)
11.4. Jablonec nad Nisou Skleněnka (+Vision Days, Falešný obvinění)
24.4. Mariánské Lázně Morrison (+ Sex Deviants…)
25.4. Lomnice nad Popelkou Aion (+ Punk Floid, V.H.S.)
.
Květen
15.5. Praha Džbán III sestry fest
16.5. Kladno Deep Zone (+ Falešný obvinění…)
22.5. Zelesa fest Kamýk nad Vltavou (+ S.P.S., Totální nasazení…)
23.5. Lovosice Gambrinus klub (N.V.Ú., Kombajn…)
29.5. Chomutov Kulisárna (+ Ztráta času, Bezvědomí)
30.5. Rokycany Kasíno (+ Bezvědomí, RV4)
.
Červen
12.6. Děčín Zlatý perník aneb punk večer
13.6. Votvírák Milovice
19.6. Underground fest Martin SK
27.6. Brněnec fest (+ Konflikt, Punk Floid…)
.
Červenec
3.7. Vychlastanej fest Krhovice u Znojma (+ S.P.S., Leniwiec, Spínací špendlík, Exni!To…)
24.7. Benátská noc 09
25.7. Vodňany open air
.
Srpen
1.8. Antifest (+ Exploited…)
1.8. Rokytnice nad Jizerou Open air fest
7.8. Dragon´s fist 09 Vendryně u Třince motosraz
20.8. Pod Parou Moravská Třebová
28.8. Valník Slaný
29.8. Rožnov pod Radhoštěm Open air
.
Září
5.9. Hodonín Beseda
11.9. Litoměřice Baronka (+ Konflikt…)
.
Říjen
3.10. Strašice u Rokycan Hospoda U anděla (+Straight Out, Sex Deviants)
5.10. Praha Batalion (+Straight Out)
6.10. Liberec U Váchy (+Straight Out, Alkocoma)
8.10. Wittenberg, Crush Club, Hessen De (+ Straight Out)
9.10. Berlin Potse club De (+Straight Out…)
10.10. Horb Cafe America (+Straight Out…)
23.10. Wroclaw
24.10. Kamienna góra klub Time-caffe
25.10. Szklarska Poreba Jazzgot
.
Listopad
14.11. Brno Rocková putika Mandragora (+Vyčůrat a spát, Inseminační stanice, The klemones, Disident)
27.12. Ústí nad labem Cirkus (+S.P.S. křest DVD)
.
Prosinec
5.12. Praha Strahov 007 (+Deliwery…)
11.12. Česká Lípa Progres (+Ropucha)
12.12. Jablonec nad Nisou (+N.V.Ú….)
18.12. Jilemnice Továrna (+N.V.Ú., V.H.S….)

Leden
18.01. Praha Rock Café (+VtM, Neľfaleą, Zakázaný ovoce, Úklidová četa)
19.01. Roudnice nad Labem Podluľský ąenk (+Vychcaný knedlíky, Tydle vidle, Rádobi)
.
Únor
09.02. Mladá Boleslav Na Rychtě (+Punk Floid, Berlin na úprku)
.
Březen
14.03. Litvínov Terasa (+Spínací ąpendlík, Neľfaleą)
15.03. Strakonice Křemelka (+Exni!To…)
22.03. Jičín CML (+Punk Floid, Sex Deviants)
28.03. Zábřeh (+Punk Floid, Sex Deviants)
29.03. Trutnov End (+Punk Floid, Sex Deviants, Heebie Jeebies)
.
Duben
04.04. Děčín Beseda (+Houba, MDT, Bella Fica, PTV, Paraleni)
05.04. Neratovice Koupaliątě (+Punk Floid, Sex Deviants)
11.04. Jablonec nad Nisou Skleněnka (+Punk Floid, Sex Deviants, Doo When Blade)
12.04. Lomnice nad Popelkou Aion (+Houba, V.H.S.)
18.04. Banská Bystrica Klub 77 (+Bez Sůhlasu…)
19.04. Uherské Hradiště Mír od 24:00 (+Houba, Vision Days, Bačkůrky z mechu, Tryskáči)
19.04. Martin Pistols klub Kanal Párty SK od 19:00 (+JELLIE BABIES (SK), DISIDENT (SK), HOUBA (CZ), ILEGALITY (S K), KOHOUT PLAŠÍ SMRT (CZ), EYE FOR AN EYE (PL), ODPAD (SK), SPEICHELBROIS (DE), TRI GROŠE (SK), ROZPOR (SK), CHOV-HRO-CHOV (SK), BRMBOLCE (SK))
.
Květen
01.05. Liberec Majáles cca 16:00 (+)
03.05. Olomouc S klub (+Punk Floid, Sex Deviants, Zatrest)
30.05. Stříbro Junior (+Sex Deviants, In public ill)
31.05. Rokycany Kasíno (+Sex Deviants, In public ill)
.
Červen
13.06. Dresden Bundesrepublik Neustadt fest (+)
14.06. Králův Dvůr u Berouna Open Air (+Neľfaleą, N.V.U., Slobodná Europa, V.H.S)
20.06. Česká Lípa Bandzone CZ fest (+the.switch, Charlie straight + dalších 40 kapel)
27.06. Praha Mlejn (+Totální nasazení, Volant…)
28.06. Lovosice Altros fest (+)
.
Červenec
12.07. Oleško u Litoměřic Letní slez kapelek (+PSOH, Vychcaný knedlíky, Demontáž, Vnitřní faktor, Brajgl, SNAD, Splodina…)
26.07. Benátská noc (+)
.
Srpen
09.08. Křinice u Broumova Bigboš Křinice 2008 (+Rattle bucek, 9*mm, Svěží zelenina, Štafle, Ískejp, Instrumentální marmeláda)
22.-24..08. Trutnov open air (+)
28.08. Slaný Valník (+TN, Tři sestry, Arakain, Krucipusk, N.V.Ú….)
.
Září
06.09. Kurnik koncertowy Open air no IV. (+N.V.Ú., Houba, Neľfaleą…)
.
Říjen
10.10. Vlašim Rambajz (+)
11.10. Jihlava Edgar (+Punk Floid, Sex Deviants)
18.10. Litoměřice Baronka (+Punk Floid, Sex Deviants)
18.10. Nová Paka KD (+V.H.S., Punk Floid, N.V.Ú….)
25.10. Ústí nad Labem Neziskovky KD Corso (+S.P.S., N.V.Ú., Houba…)
.
Listopad
01.11. Jablonec nad Nisou Rampa (+Medvěd 009, Bára Zemanová, Season crack, Post – it)
14.11. Louny Gettiton (+Zakázaný ovoce)
15.11. Skrýchov KD (+Volant, Punk Floid)
16.11. Praha squat Milada (+koncert pro Krtkovu kolonu)
21.11. Hořovice Labe (+Punk Floid, Sex Deviants…)
22.11. Plzeň Pod Lampou (+Punk Floid, Sex Deviants…)
29.11. Trenčín Eso pub (+)
.
Prosinec
19.12. Liberec Bazooca klub (+Exni!To…)
20.12. Hradec Králové Punkové Vánoce (+S.P.S., N.V.Ú., Benjaming band, Rádio Jerevan)

Březen
30.03. Týniště nad Orlicí Sépie (+Nežfaleš, The Fialky…)
.
Duben
06.04. Lovosice RC (+Paragraf 219…)
07.04. Tábor Krmelec fest (+Tleskač, 2v1…)
27.04. Liberec Casta klub (+Neřesti, V.H.S….)
28.04. Český Těšín (+) Květen
.
Červen
08.06. Chomutov RC Kotelna (+Parkování také vzadu, Neřízená kopie, Oi!toy)
09.06. Zruč nad Sázavou Pallasit (+Zeměžluč, Insanie…)
15.06. Jihlava Edgar (+Houba)
16.06. Nouzov fest Nouzov u Semil (+Znouzectnost, Hangover Painters, Rezistor, Bella fica, Paralen Ibalgin, Rádio Jerevan, Natvrdo, Parkování také vzadu, Nouzový východ)
22.06. Teplice Božák (+Nežfaleš, Destroyself)
30.06. Brněnec fest (+Punk Floid, Vision Days, Konflikt…)
.
Červenec
27.07. Görlitz (Germany) Rock an der Brücke (+Mischgemüse (dt), Jenix (dt), She-Male Trouble (dt), Leaf (pl), GBU (dt), Blue Raincoat (pl), 22Times (dt), Leniwiec(pl), 4Lyn (dt))
28.07. Vacenovice – Březíčko (+Ilegality, Degradace, The Fialky)
.
Srpen
11.08. Keltská noc Harrachov (+Skarface, N.V.Ú., E!E, Totální nasazení, Krucipüsk, Tři sestry, Jaroslav Uhlíř, Sto zvířat…)
18.08. Moravská Třebová Pod Parou (+Exploited…)
25.08. Dresden (ge) Městská slavnost (+…?)
31.08. Jiříkov – loučení s létem večer (+Neřesti, Gehena)
31.08. Slaný Rock na valníku 13:40 (+Totální nasazení, N.V.Ú., Houba, Konflikt, Polemic, Sto zvířat, Punk Floid, Gaia Mesiah, Buty…)
.
Září
01.09. Konstantinovy Lázně KD LázeňSKA (+Drunken Boomerang, V3SKA, The Mordors Gang, Skavare Flascheta, gHost on Tuesday)
08.09. Jablonec nad Nisou Letní kino Kurnik koncertowy Open Air No. III (+Záviš, Volant, Punk Floid, Leniwiec (Pl), Spínací Špendlík, ZNN, Vision Days, Odpad (Sk), Hangover Painters)
.
Říjen
06.10. Helvíkovice u Žamberka U Krtka (+Nežfaleš…)
12.10. Štětí Zulu klub (+Nežfaleš, Kombajn, Shit Happens)
20.10. Rokytnice Chata Dvoračky (+Paralen Ibalgin, Last Exit, Ilunga, Flek, DoWhen-blade)
.
Listopad
24.11. Nová Paka KD (+N.V.Ú., Houba, Punk Floid, V.H.S….)
.
Prosinec
07.12. Liberec Casta club (+Nežfaleš, The Fialky, Werglův pjos)
08.12. Praha Matrix (+Houba, Peshata, Nežfaleš…)

Únor
10.2. Praha Delta (+Totální nasazení)
.
Březen
3.3. Liberec Pod komínem (+Houba, Konec konců)
4.3. Lomnice nad Popelkou Aion (+Spínací Špendlík, VHS…)
11.3. Havlíčkův Brod Effect Music Club Fest proti proudu
.
Duben
21.4. Cieszyn Polsko Tour
22.4. Opole Polsko Tour
23.4. Tarnów Polsko Tour
.
Květen
12.5. Děčín Propast
12.5. Chvalečská noc 18:00
13.5. Zelesa Fest Kamýk nad Vltavou 18:00
13.5. Praha Modrá Vopice 16:00 (Exni!To, Paragraf 219, Uho 13)
18.5. Nová Paka Sekec Mazec (+Delindows, V.H.S.)
19.5. Louny Gettiton (+ Delindovs, Spínací špendlík)
20.5. Jablonec nad Nisou Skleněnka (+Delindows, MHD…)
.
Červen
17.6. Zábřeh Lupené Vítání léta (+ Punk Floid)
17.6. Invalidní fest Slaný
23.6. Šelešovice u Kroměříže Mimo výseč II. (+Močopud, Detox, Area 51, NotA…)
24.6. Vrchlabí (+VHS…)
30.6. Praha Modrá Vopice Punk fest (+ Houba…)
.
Červenec
7.7. Jemnice Punk do Police 3.
21.7. Sušice Hellsgate
22.7. Strašice Open air
29.7. Helvíkovice Krtkovy narozeniny
.
Srpen
5.8. Antifest Svojšice u Přelouče
10.8. Prčice fest
11.8. Létofest Kryry
12.8. Keltská noc Háskov
.
Září
2.9. Kurnik koncertowy Open air No. II (N.V.Ú., Totální nasazení, Houba, Volant, Delindows, Benjaming band, VHS)
.
Říjen
6.10. Praha Mlejn (+ Spínací špendlík…)
13.10. Rumburk rokáč (+ Spínací špendlík…)
14.10. Vrchlabí (+ Houba, VHS…)
20.10. Liberec KÚD (+ Punk Floid, Werglův pjos, Zakázaný ovoce)
21.10. Kralupy nad Vltavou Ponorka (+ The Fialky, Zakázaný ovoce)
.
Listopad
11.11. Dolní Habartice Titty Twister klub Noise session pt.1 (+ Isacaarum, The Rays ofthe Sun, Destroyself…)
18.11. Vlachovo Březí (+ Ucházím…)
.
Prosinec
1.12. Nová Paka Sekec Mazec (+ N.V.Ú., V.H.S.)
2.12. Jihlava Edgar Klub (+ N.V.Ú., Fuckt mimo)
9. 12. Jablonec Skleněnka
15.12. Praha Modrá Vopice (+ Spínací špendlík, Paragraf 219, Exni!to, Vysoké Napětí, Zakázaný Ovoce, NežFaleš
16.12. Struhařov u Benešova (+ A bude hůř, RV4…)

Leden
21.1. Lhenice u Prachatic Sokolovna (+ H.U.S.A, Stopy v písku, Ukradená straka)
22.1. Kralupy n./Vltavou (+ Houba, Družba, Ilegality, Spínací špendlík, Aqua silentia…)

Únor
11.2. Praha Rock Cafe (+ Totální nasazení, Volant)
12.2. Jablonec nad Nisou Rampa (+ Heebie Jeebies…)

Březen
11.3. Třebíč Lihovar (+ Ilegality, Vysoké napětí..)
12.3. Vsetín Pod klenbou (+Vysoké napětí…)
25.3. Praha Mlejn (+ Spínací špendlík, Masová směs)

Duben
16.4. Rakovník Letiště narozeniny (+ Goldblade…)
22.4. Rumburk (+ Zeměžluč, Houba…)
23.4. Říčany u Prahy (+ Houba, Jablko sváru…)
23.4. Dobříš Dobříšský Riot (+ The Fialky…)
30.4. Plzeň Majáles (+ S.A.S, Pod stolem….)

Květen
6.5. Polsko Chorzóv (+ Delindows Band…)
7.5. Polsko Warszawa (+ Delindows Band…)
13.5. Teplice Božák (+ Sex Deviants…)
14.5. Chvaleč u Trutnova (+ Benjaming Band, N.V.Ú., Totální nasazení…)
15.5. Kamýk nad Vltavou Zelesa fest (+Bobr chutná 2x, The Fialky…)
20.5. Liberec Casta (+ Zeměžluč, ExniTo)
21.5. Most Za vraty (+ Punk Floid, Sex Deviants…)
28.5. Lhenice u Prachatic (+ Totální nasazení. Družba…)

Červen
10.06. Montpellier France Tour 05 (+)
11.06. Cabrespine (festival) France Tour 05 (+)
14.06. Ordiarp France Tour 05 (+)
15.06. Uretxa Spain France Tour 05
17.06. St foy la grande (festival) France Tour 05 (+)
19.06. Grezillé France Tour 05 (+)
21.06. Hennebont France Tour 05 (+)
23.06. Guimgamp France Tour 05 (+)
24.06. Hillion France Tour 05 (+)
25.06. St hilaire du harcouet France Tour 05 (+)
26.06. Rouen France Tour 05 (+)
27.06. Amiens France Tour 05 (+)
29.06. Calais France Tour 05 (+)
30.06. Vallenicienes France Tour 05

Červenec
01.07. Dunkerque France Tour 05 (+)
02.07. Lille France Tour 05 (+)
03.07. Paris France Tour 05 (+)

Srpen
5.-6.8. Antifest (+ N.V.Ú. …)
13.8. Keltská noc (+ III. Sestry…)
13.8. Most Za Vraty 10. let Malomocnost Prázdnoty
18.-21.8. Trutnov open air

Září
3.9. Jablonec nad Nisou Kurnik fest (+ N.V.Ú., Totální nasazení, Houba…)
9.9. Opava Aqualung (+ Delindows…)
10.9. Zábřeh na Rafandě (+ Punk Floid…)
23.9. Praha Modrá Vopice fest
24.9. Skrýchov u Opařan-KD Punk Fest (+Spínací Špendlík, Ilegality(SK), Načo Názov(SK), Leniwiec(PL), Gauneři, Tass, A Bude Hůř, P.S., Zpraku!)

Říjen
15.10. Vrchlabí (+Benjaming Band, Spínací špendlík)
22.10. Ústí nad Labem 10 let Houby (+ Houba, Volant, Sex Deviants…)

Listopad
5.11. Frýdek Místek Sokolík (+Malomocnost prázdnoty, Red Insect, Public Scandal, Excitace)
18.11. Liberec K.Ú.D. (+ Benjaming Band, In public Ill, VHS)
19.11. Praha Abaton 15 let Totálního nasazení

Prosinec
16.12. Hradec Králové (+ N.V.Ú., Nátěrová hmota…)
17.12. Jablonec nad Nisou (+ Werglův Pjos, Nepřijatý hovor)

Leden
16.1. Vlachovo Březí Bar Na Dolejší (+ Ucházím, Dezinfekce, Grind)
17.1. Ostrava (+ Proti směru, Degradace…)
23.1. Jaroměř Bastion (+Rizikové pracoviště, Uffohorn)
24.1. Nové Ouholice u Kralup (+ SPS, Zeměžluč, Spínací špendlík…)

Únor
13.2. Jablonec nad Nisou Výstaviště (+ SPS, Vision Days)
21.2. Chlumec nad Cidlinou Punk session (+ N.V.Ú, Zeměžluč…)
27.2. Kladno U Konvaliků (+Vnitřní Faktor, U.P.V, S.N.A.D..…)
28.2. Opava (+ Houba, Proti směru…)

Březen
11.3. Praha klub Cross (+ The Fialky…)
12.3. Louny (+Houba, Sex Deviants)
19.3. Uherské Hradiště Mír (+Houba, Sex Deviants, Vysoké napětí)
20.3. Zábřeh na Moravě (+Punk Floyd, His Another fall…)
27.3. Otrokovice Hospoda U Lacigů (+Vysoké napětí, Togra…)

Duben
9.4. Přelouč Cosa Nostra (+ Houba…)
10.4. Helvíkovice u Žamberka (+ Bobr chutná 2x…)
16.4. Žďár nad Sázavou Batyskaf (+Houba, Šanov1…)
17.4. Frýdek Místek Stoun (+ Volant, Aqua silentia, Vysoké napětí)

Květen
7.5. Liberec Casta club (+ Houba, Sex Deviants, Bobr chutná 2x)
8.5. Rumburk (+Spínací špendlík, Sex Deviants)
21.5. České Budějovice MO-DO (+ Piknik, Houba, Ztráta času)
22.5. Jílovice (+ E!E, Exnito!, Nohamanazemi)
28.5. Přerov Šuplík (+ Punk Floid, Bessar Ungass)
29.5. Martin SK po 16.hod (+Zeměžluč, S.P.S., Davová Psychóza, Odpad, Načo názov…)
29.5. Havlíčkův Brod Vagón Mega punk fest po půlnoci (+Houba, Totální nasazení, N.V.U, Volant.…)

Červen
5.6. Jablonec Rampa (+ Drobný za bůra, Heebie Jeebies)
11.6. Nesuchyně u Rakovníka Banán fest (+ Golůb javani, Jablko sváru, Sex Deviants…)
12.6. Zruč nad Sázavou pod zámkem
25.6. Plzeň Pod Lampou(+ Pod stolem, The Mordor’s Crazyhorses Gang)
26.6. Ústí nad Orlicí Černovír Burkynafasofest (+ In public ill, Gauneři, S.A.S., Existence nové doby, End…)
30.6. Praha Modrá Vopice fest (+Totální nasazení, N.V.Ú, Konflikt…)

Červenec
2.7. Vrskmaň u CV Open Agro Air (+ Spínací špendlík, Ztráta času, Piknik…)
4.7. Prostřední Vydří Magorfest (+Sex Deviants…)
9.7. Police u Moravských Budějovic (+ Jaksi Taksi, Houba…)
16.7. Strašice Koupák Open Air 13:00 (+ Sex Deviants, ZNC, Jaksi Taksi, N.V.U.,Našrot…)
17.7. Dobrohošť Punk Island Slovensko (+ Konflikt, S.P.S., …)
17.7. Písková Lhota u Poděbrad Sokolovna (+ Šanov)
24.7. Vsetín Punkový pogec (+ Vysoké napětí, Punk Floid, Aqua Silentia, Bessar Ungass, Sitňan, Tichá náklonnost…)
30.7. Horní Jiřetín KD (+ Spínací špendlík, Vysoké napětí, O.T.S.)
31.7. Třebíz Vykrávy fest (+ S.N.A.D., Vnitřní faktor, Punk Floid…)

Srpen
21.8. Moravská Třebová fest Pod Parou (+ Totální nasazení…)

Září
4.9. hrad Mladá Boleslav (+ Veselí Koníci…)
7.9. Praha Vagón (+A bude hůř)
10.9. Hodonín (+ Spínací špendlík…)
11.9. Jeseník (+ Tleskač, Proti směru…)
17.9. Vlachovo Březí (+ Ucházím, ExniTo, Vystrašená straka…)
18.9. Velvary nádraží (+ Ekzit, Za minutu 12)
24.9. Žatec Baterka (+Spínací špendlík)
25.9. Praha Modrá Vopice Boneflyer Punk Fest No.II (+ N.V.Ú., VT Marvin, Vyčůrat a spát, Zvláštný škola, Punk Floid, Destyl…)

Říjen
8.10. Strakonice (+ Takschachilla, Deep Inside)
9.10. Most Pueblo ex Čajovna (+ Houba, Spínací špendlík, Sex Deviants)
15.10. Osek Jakina (+ Selfish, Podivná formace)
16.10. Havlíčkův Brod MC Vagon (+ Totální nasazení, Spínací špendlík…)
22.10. Rakovník Letiště (+Sex Deviants, Spínací špendlík)
23.10. Litoměřice Klaxcon (+ Spínací špendlík, The Fialky)

Listopad
12.11. Jánské Lázně (+ Totální nasazení)
19.11. Děčín Black Shadows (+ N.V.Ú., Spínací špendlík…)
19.11. Liberec Casta (+ Totální nasazení, Punk Floid)
26.11. Praha Mlejn (+ Spínací špendlík, Jablko sváru)
27.11. Skrýchov u Opařan (+ S.P.S….)

Prosinec
11.12. Dolní Podluží (+ N.V.Ú., Tleskač…)
17.12. Náchod (+ Delindows Band PL)
18.12. Jablonec Rampa (+ Delindows Band PL)

Březen
21.3. Děčín Propast (+Jaksi Taksi…)
28.3. Hradec Králové El Diablo (+ Zóna A…)
29.3. Žatec Lidový dům (+Spínací špendlík…)

Duben
4.4. Jablonec Panzer Bar (+Heebie Jeebie, Partyzáni feat j.s.f.l. Ajtakrajta…)
5.4. Nymburk Hospoda U Holečků
11.4. Ústí n/Labem Metro Klub Nemadema fest (+Hush…)
18.4 Strakonice Kashe (+N.V.Ú., Speichelbroisse)
30.4. Helvíkovice u Žamberka Čarodějnice U Krtka (+Mizantrop…)

Květen
2.5. Jablonec nad Nisou Výstaviště (+Totální nasazení, Šanov1…)
8.5. Liberec Golet (+ Jaksi Taksi, Wojtyla)
16.5. Dobřív u Rokycan křest CD Sex Deviants (+Volant, Řetězová reakce, La group)
23.5. Brandýs nad Labem Hopsa hejsa(+ III sestry revival banda, Buty,…)
31.5. Rumburk (+ III sestry revival banda…)

Červen
6. 6. Pardubice Ponorka (+Jaksi taksi)
13.6. Nová Paka Mantra (+Inkogruence, Vo tom až potom, Veselí koníci)
21.6. Lovosice Altros fest (Franta Sahula, Houba, Hush, Krleš…)
27.6. Praha Modrá Vopice (+N.V.Ú, Totální nasazení, Zóna A…)
28.6. Litvínov Fest na hřišti (No feeling, Sputnik…)

Červenec
4.7. Brněnec fest (+N.V.Ú, Totální nasazení, Vision days…)
5.7. Magor fest Prostřední Vydří Jindř. Hradec (+ A bude hůř, Magor Jirous, Sex Deviants,III sestry …)
11.7. Opava Aqua club (+ Proti směru, Vysoké napětí)
12.7. Vsetín Pukový pogec III (+Vysoký napětí, Totální nasazení, Vision days…)
25.7. Benátská noc 16:00 (+Horkýže slíže, Volant, Iné kafé…)
26.7. Záboří u CB (+ Piknik, Přírodní produkt, Sicherheits…)

Srpen
1.8 Svojšice Antifest (Exploited, S.P.S., Telex…)
8.8 Kunčický kravál Kunčice (+Totální nasazení, Němá barikáda…)
9.8 Keltská noc (III. Sestry, Krucüpüsk, Mňága a žďorp…)
29.8 Most Čajovna (+ Spínací špendlík)
30.8 Slaný Valník 10:00 (+Totální nasazení, Mňága a ždorp, Wohnout, Už jsme doma…)
30.8 Kladno Klub 19 21:00 (+ UPV, Vysoké napětí…)

Září
6.9. Broumov Dětské hřiště 20:00 (+ Bratrstvo kočičí pracky…)
6.9. Helvíkovice U Krtka Štěpánovy narozeniny 01:30 (+ Ucházím, VIR…)
13.9. Vrskmaň u CV Open air (+ Model 77, Ztráta času…)
13.9. Nesuchyně u Rakovníka (Totální nasazení, Bukvice…)
19.9. Rožnov pod Radhoštěm Vrah klub (VIR)
20.9. Vsetín Pod klenbou (+ Nepičuj a hrej, Větrák)
26.9. Praha Rockový parník (+Bobr chutná dvakrát…)

Říjen
3.10. Liberec Casta Club (+Volant, Houba, Mrkwísat)
4. 10. Žatec (+Houba, Volant)
17.10. Mikulášovice u Rumburka Koncert pro Tibet V. (+ Model 77, Toxic people…)
18.10. Kopřivnice Nora klub (+Vysoké napětí…)
24.10. Brandýs nad Labem Biák (+Gin)
31.10. Strašice Koupák (+ Dva v jednom)

Listopad
1.11. Praha Klamovka (+ Jablko sváru, Masová směs)
14.11. Teplice Podletná (+Volant)
15.11. Moravská Třebová Zappa klub (+Totální nasazení)
28.11. Jánské Lázně (+ Totální nasazení)
29.11. Litoměřice Klakson (+ Spínací špendlík, Vnitřní faktor)

Prosinec
6.12. Hořovice Labe (+ Sex Deviants, Red Carpet)
13.12. České Budějovice (+ Spínací špendlík, Exni!to, Diskriminace, Alarm)
19.12. Jablonec nad Nisou (+ Divoký astma, Bobr chutná 2x, Chvostoskok)
20.12. Ústí nad Labem Metro (+ Jaksi taksi…)